Відбувся І територіальний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")

Дата: 14.05.2024 16:18
Кількість переглядів: 7

З 3 травня по 7 травня 2024 року в Тупичівській ТГ проходив І територіальний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") в змішаному форматі.

Рій "Січ" Комунального закладу "Тупичівський ліцей" Тупичівської сільської ради та рій "Чайка" Комунального закладу " Вихвостівська гімназія" Тупичівської сільської ради гідно представили свої заклади і показали гарні результати.

Учасники змагалися в 5 обов'язкових конкурсах: Відун, Рятівник, Пластун, Туристсько-спортивний (смуга перешкод), перетягування линви та 2 залікових конкурсах: Ватра, Книга звитяг.

У запеклій боротьбі перемогу здобув рій "Чайка" Комунального закладу "Вихвостівська гімназія" Тупичівської сільської ради.

Щиро вітаємо з Перемогою і бажаємо успіхів у ІІ обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура").

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису