27 Жовтня, 2023 р., 14:31
Громадською організацією «Юридична Сотня» спільно з фахівцями Міністерства соціальної політики України, Міністерства у справах ветеранів України, Міністерства оборони України та Генерального Штабу Збройних Сил України з метою забезпечення військовослужбовців, ветеранів війни, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) базовою інформацією щодо пільг, прав і соціальних гарантій, а також – надання рекомендацій щодо порядку дій в певних ситуаціях, розроблено Пам’ятку учасникам російсько-української війни.
27 Жовтня, 2023 р., 08:28
Якщо підлітки, яким виповнилося 16 років, хочуть укласти шлюб, їм потрібно звертатися до суду й отримати дозвіл на це, адже шлюбний вік в Україні настає з 18 років. Суд має розглянути цю заяву та на підставі наведених доказів встановити, чи відповідає шлюб інтересам неповнолітніх.
26 Жовтня, 2023 р., 10:55
Відпускна ціна для населення - 3250,00 грн. за 1 тонну плюс оплата доставки.
19 Жовтня, 2023 р., 09:26
Графік проведення особистого прийому громадян керівниками Чернігівської районної державної (військової) адміністрації Чернігівської області
13 Жовтня, 2023 р., 15:27
НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ВИВЧЕННЯ ПРОБЛЕМ ЗЛОЧИННОСТІ ІМЕНІ АКАДЕМІКА В.В. СТАШИСА за  підтримки Національного фонду досліджень України проводить наукове дослідження "Захист прав людини в концепції перехідного правосуддя: українська модель".
02 Жовтня, 2023 р., 12:01
З настанням осені активізувалися шахраї, які розміщують у місцевих групах на «Фейсбуці» та на сайтах оголошень про продаж товарів фейкові повідомлення про продаж дров.
25 Вересня, 2023 р., 15:10
Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади завідувача Тупичівською сільською бібліотекою-філією для дітей.
06 Вересня, 2023 р., 16:08
За цим посиланням ви знайдете поради та корисні контакти:
06 Вересня, 2023 р., 08:42
Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 21.07.2023 року № 754 «Деякі питання соціального захисту ветеранів війни та жертв нацистських переслідувань».