26 Квітня, 2024 р., 15:35
Гула Алла - директор КЗ «Тупичівський сільский будинок культури», Науменко Христина – завідувачка молодіжного центра «PeTarDa», Желдак Надія – вчитель математики КЗ «Вихвостівська гімназія» 22-23 квітня 2024 року відвідали м. Ніжин в рамках молодіжного напрямку проєкту дводенного дискусійного заходу. Метою заходу було поширення серед його учасників успішних практик роботи молодіжних центрів та молодіжних рад в громадах області.
22 Квітня, 2024 р., 09:50
Міжнародна організація "Людина в скруті / People in Peril Ukraine та Тупичівська сільська рада підписали Меморандум про співпрацю, що передбачає реалізацію проєкту "Відновлення захисних споруд / бомбосховищ у навчальних закладах Чернігівської області". В рамках вищезгаданого проєкту буде проведено реконструкцію та забезпечено обладнанням укриття для Вихвистівської гімназії
18 Квітня, 2024 р., 12:43
Здобувачі освіти Тупичівської територіальної громади у квітні 2024 року в м. Чернігів взяли участь у ІІІ (обласному) етапі всеукранських змагань "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" за ініціативи Президента України Володимира Зеленського під гаслом: "РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО" , а саме: - команда з футзалу Комунального закладу "Вихвостівська гімназія" Тупичівської сільської ради;  - команди з волейболу (юнаки та дівчата) Комунального закладу "Тупичівський ліцей" Тупичівської сльської ради.  Учасники отримали позитивні емоції та гарний спортивний досвід. Розом переможемо! Слава Україні!
11 Квітня, 2024 р., 12:32
10 квітня на базі Тупичівського ліцею відбулися змагання серед учнів 3-4 класів Тупичівського ліцею та Вихвостівської гімназії організовані ОЦФЗН "Спорт для всіх", ОК "Північ" Відділенням НОК в Чернігівській області, Чернігівською обласною організацією "ГО Всеукраїнське фізкультурно - спортивне товариство "Україна", Департаментом сімї, молоді та спорту Чернігівської ОДА, ДЮСШ з олімпійських видів спорту.Дякуємо організаторам та всім причетним до заходу за позитивні емоції та нарно проведений час!
29 Березня, 2024 р., 09:33
Змагання '"Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" запроваджені Президентом України Володимиром Зеленським, відбуваються по всій країні й дають змогу нашим дітям розвивати жагу до перемоги, силу волі й досягати успіхів у різних видах спорту.
28 Березня, 2024 р., 12:43
Педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти Тупичівської сільської ради, відповідальні за національно - патріотичне виховання та організацію Всеукраїнської дитячо - юнацької військово - патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") в закладі пройшли вишкільний курс "Школа виховників джур"
19 Січня, 2024 р., 15:02
Інформаційні матеріали до Дня Соборності України