11 Квітня, 2024 р., 12:32
10 квітня на базі Тупичівського ліцею відбулися змагання серед учнів 3-4 класів Тупичівського ліцею та Вихвостівської гімназії організовані ОЦФЗН "Спорт для всіх", ОК "Північ" Відділенням НОК в Чернігівській області, Чернігівською обласною організацією "ГО Всеукраїнське фізкультурно - спортивне товариство "Україна", Департаментом сімї, молоді та спорту Чернігівської ОДА, ДЮСШ з олімпійських видів спорту.Дякуємо організаторам та всім причетним до заходу за позитивні емоції та нарно проведений час!
29 Березня, 2024 р., 09:33
Змагання '"Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" запроваджені Президентом України Володимиром Зеленським, відбуваються по всій країні й дають змогу нашим дітям розвивати жагу до перемоги, силу волі й досягати успіхів у різних видах спорту.
28 Березня, 2024 р., 12:43
Педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти Тупичівської сільської ради, відповідальні за національно - патріотичне виховання та організацію Всеукраїнської дитячо - юнацької військово - патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") в закладі пройшли вишкільний курс "Школа виховників джур"
19 Січня, 2024 р., 15:02
Інформаційні матеріали до Дня Соборності України