27 Червня, 2024 р., 08:15
Заклади загальної середньої освіти Тупичівської теріторіальної громади отримали благодійну допомогу від BIEDRIBA "BRUNOTAVA", RIGA у вигляді ком'птерної техніки (системні блоки та монітори). Загалом було отримано 11 системних блоків Lenovo ThinkCentre M83, Моніторів DELL P2417H - 5 шт., моніторів Samsung P24E450D - 3 шт., моніторів Lenovo ThinkVision - 3 шт. Вся комп'ютерна техніка було розділена між закладами освіти: а  саме Комунальний заклад "Тупичівський ліцей" Тупичівської сільської ради, та Комунальний заклад "Вихвостівська гімназія" Тупичівської сільської ради. Дякуємо BIEDRIBA "BRUNOTAVA", RIGA за допомогу!
25 Червня, 2024 р., 10:44
В період з 3 по 20 червня діяв пришкільний оздоровчий табір "Патріот" на базі КЗ "Тупичівський ліцей" Тупичівської сільської ради. Головний напрям табору "Патріот" - це національно - патріотичне виховання.
24 Червня, 2024 р., 10:12
22 червня 2024 року відбулися обласні спортивні змагання ГО "ЧОО "ВФСТ "Колос" "Найкраща сільська спортивна громада України". Команду Тупичівської сільської ТГ представляли:
28 Травня, 2024 р., 15:49
З 23 по 25 травня 2024 року в селищі Ворохта Івано-Франківської області відбувся чемпіонат ГО "ВФСТ "Колос" з дартсу серед територіальних громад України.Команду Тупичівської ТГ представляли: Дрозд Ольга, Шабовта Євгеній, Зуб Михайло, Дрозд Василь. Відзначилася Ольга Дрозд за зайняте ІІІ місце в особистій першості серед жінок. Командний та особистий залік - 5 місце серед 18 територіальних громад України. Щиро вітаємо спортсменів. Дякуємо за підтримку Тупичівську сільську раду.
23 Травня, 2024 р., 16:04
Команда Громадської організації «ЛАМПА» повідомляє про початок надзвичайно важливого проєкту у межах програми «Разом заради підтримки» Фонду Східна Європа.     ️Дана ініціатива покликана створити максимально сприятливе та безпечне освітнє середовище для всіх учасників освітнього процесу там, де це є наразі можливим.     На жаль, сьогодні діти змушені переривати навчання через численні повітряні тривоги або взагалі навчатися дистанційно через відсутність належно облаштованих укриттів.     Протягом наступних 10 місяців буде тривати активна робота над облаштуванням 25 укриттів у 6 цільових громадах, серед яких: Сновська, Городнянська, Корюківська, Тупичівська, Семенівська та Новгород-Сіверська.     Так, зокрема у Тупичівській громаді планується облаштувати укриття у місцевому ліцеї.   Проєкт «Навчатися безпечно: укриття для дітей та освітян Чернігівщини» реалізується Громадською організацією «ЛАМПА» у межах програми «Разом заради підтримки», що виконується Фондом Східна Європа за підтримки Гуманітарного фонду для України.
16 Травня, 2024 р., 15:44
11 травня 2024 року ГО "ВФСТ "Колос" провели перші обласні змагання з дартсу серед територіальних громад Чернігівської області.
14 Травня, 2024 р., 16:18
З 3 травня по 7 травня 2024 року в Тупичівській ТГ проходив І територіальний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") в змішаному форматі.
30 Квітня, 2024 р., 16:42
У закладаха загальної середньої освіти Тупичівської сільської ради проведено початковий (шкільний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") у трьох вікових категоріях: 1. "Новаки" (козачата) - молодша вікова група - 6-10 років; 2. "Джури" - середня вікова група 11 -14 років; 3. "Молоді козаки" - старша вікова група 15 - 17 років.  Під час Гри кожен учасник продемонстрував свої вміння, знання і навички з історії, з географії, з біології, фізичної та військової підготовки, а такаж проявив кмітливість, винахідливість у вирішенні поставлених завдань. Вітаємо переможців, усіх учасників Гри "Сокіл" ("Джура"), яка загартовує характер, пробуджує дух патріотизму, привертає увагу до історії України, звичаїв та традицій. Гра "Сокіл" ("Джура") є підготовкою молоді до життевих ситуацій та забезпечує важливим досвідом, відкриває нові здібності, обєднує та навчає.  До нових ПЕРЕМОГ!!!
30 Квітня, 2024 р., 15:15
Представники закладів загальної середньої освіти: а саме Комунального закладу "Тупичівський ліцей" Тупичівської сільської ради (Ровнік Євгенія Леонідівна) та Комунального закладу "Вихвостівська гімназія" Тупичівської сільської ради (Лобода Світлана Миколоївна) прийняли участь у заході «Запобігання та реагування на випадки гендерно-зумовленого насильства в місцевих громадах» що відбувся в місті Чернігові.
29 Квітня, 2024 р., 16:04
До Великодніх свят в селах Тупичівської ТГ, а саме с. Тупичів та с. Бурівка, Алла Гула - директор Комунального закладу «Тупичівський сільський будинок культури» провела ряд майстер-класів з написання великодньої писанки. До заходів долучились всі бажаючі.