01 Липня, 2024 р., 15:12
Філія «Городнянське лісове господарство» ДП «ЛІСИ УКРАІНИ» з метою своєчасного забезпечення громадян та соціально значущих місцевих об’єктів територіальних громад, котрі використовують деревину дров’яну в якості палива для опалення, для сталого проходження опалюваного періоду 2024/2025 років інформуємо щодо можливості реалізації  деревини дров’яної НВ для потреб територіальної  громади.
26 Червня, 2024 р., 09:25
Оголошується прийом заявок за трьома напрямами бюджетної підтримки 25-го червня 2024 року, о 10 годині
21 Червня, 2024 р., 11:57
Ветерани й ветеранки, а також військові та їхні родини можуть пройти безоплатний курс  "Основи роботи з базами даних", який є спільним проєктом Українського ветеранського фонду, Lobby X та ІТ-компанії SoftServe.
10 Червня, 2024 р., 12:05
Військовозобов'язані з 18 травня можуть оновити свої облікові дані через Центр надання адміністративних послуг Тупичівської сільської ради.
19 Квітня, 2024 р., 12:37
12 Квітня, 2024 р., 15:25
Наразі в підрозділах морської піхоти актуальними є майже сотня вакансій. Серед них як бойові, так і цивільні професії. Зокрема, потрібні стрільці, кулеметники, гранатометники, навідники, снайпери, розвідники, вогнеметники, командири різних спеціалізацій тощо. Також роботу пропонують кухарям, діловодам, бухгалтерам, медикам, електрикам, водіям, електрогазозварникам, токарям.
11 Квітня, 2024 р., 08:31
Оголошуємо прийом заявок на участь у програмі з навчання та працевлаштування «Разом» – унікальному проєкті для ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин, який реалізує Національна енергетична компанія «Укренерго» спільно з Українським ветеранським фондом за підтримки Lobby X, Veteran Hub та The Israel Trauma Coalition (ITC).
03 Квітня, 2024 р., 14:57
Воно проводиться, щоб завчасно виявити витоки газу (які можуть бути неочевидними для споживачів) та запобігти  аварійним ситуаціям. Адже будь-які мережі, а тим паче газопроводи – це об’єкт підвищеної небезпеки, їх потрібно регулярно перевіряти та обслуговувати.
27 Березня, 2024 р., 08:41
З 1 квітня 2024 року з метою охорони нерестовищ у рибогосподарських водних об’єктах та забезпечення сприятливих умов нересту водних біоресурсів, відповідно до Правил рибальства та наказу Управління Державного агентства з розвитку меліорації, рибного господарства та продовольчих програм у Чернігівській області від 22.03.2024 №45 на Чернігівщині розпочинається заборона добування (вилову) водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах (їх частинах) на період нересту.
21 Березня, 2024 р., 15:52
В Тупичівській громаді з 01 квітня  до 01 травня 2024 року оголошується місячник благоустрою території сіл громади.