Служба зайнятості

Новини, оголошення

21 Червня, 2024 р., 14:19
Йдеться про надання послуг учасникам бойових дій, внутрішньо переміщеним особам, громадянам з інвалідністю тощо. Єдиний інформаційний простір створено на базі обласної служби зайнятості, де людина може оперативно отримати консультацію про послуги, що представлені у громаді. Для цього вже налагоджено співпрацю із 32 громадськими організаціями та благодійними фондами, державними установами, органами місцевого cамоврядування.
17 Червня, 2024 р., 15:12
Таку тенденцію останнім часом спостерігають у службі зайнятості. На Чернігівщині наразі налічується близько 5 тисяч офіційних безробітних. Серед них 77,5 %  жінок. На початок червня у базі даних служби зайнятості налічувалось 799 вакансій, на кожну з яких було 6 претендентів.
17 Травня, 2024 р., 08:41
Йдеться про компенсаційну програму від служби зайнятості для роботодавців за облаштування робочих місць працевлаштованих людей з інвалідністю, за якою на сьогодні можна отримати до 106,5 тис.грн.
15 Травня, 2024 р., 16:31
Роботодавцю гарантована компенсація за облаштування робочого місця працевлаштованої людини з інвалідністю. На сьогодні в області послугою скористалися 6 роботодавців, які працевлаштували 6 людей з інвалідністю. Службою зайнятості прийняті рішення про надання їм компенсації на загальну суму 402 тис. грн.
05 Квітня, 2024 р., 12:24
Сьогодні держава, аби підтримати бізнес, пропонує скористатися програмами фінансової підтримки. Служба зайнятості супроводжує дві з них у рамках урядового проєкту єРобота.
22 Березня, 2024 р., 12:28
Так на «круглому столі», що відбувся вчора в Коропській селищній раді, сказала директорка Чернігівського обласного центру зайнятості Людмила Ключник. Участь у заході взяли Коропський селищний голова Володимир Куніцин, представники служби зайнятості, громадських організацій, соціальні партнери, роботодавці, а також учасники бойових дій та переселенці. Говорили про шляхи вирішення проблем зайнятості саме цих категорій громадян.
14 Березня, 2024 р., 11:12
Понад 11 тис. мешканців області долучилися (з жовтня 2022 року) до суспільно корисних робіт. Вони розбирали зруйновані будівлі, облаштовували укриття, заготовляли дрова, зводили фортифікаційні споруди та допомагали готувати їжу для військових, плели маскувальні сітки та виготовляли окопні свічки тощо.
12 Березня, 2024 р., 11:57
Діяльність Чернігівської обласної служби зайнятості мовою цифр протягом січня - лютого 2024 року:
06 Березня, 2024 р., 16:41
За час дії програми «Власна справа» позитивні рішення щодо надання мікрогрантів отримали 289 мешканців області. Також маємо 8 позитивних рішень за програмою «Гран для ветеранів та членів їхніх сімей».