Щорічні загальні збори жителів громади Бурівський СО

Дата: 30.03.2018 14:31

Фото без опису

29 березня 2018 року об 11 год. розпочалися збори громадян сіл Бурівка та Безиків Бурівського старостинського округу Тупичівської об’єднаної громади.

В.о. старости Демиденко Ірина Анатоліївна прозвітувала про роботу Бурівської сільської ради за 2017 рік, зокрема повідомила такі приємні новини:

• виконані основні роботи по освітленню вулиць села Бурівка;
  • організовано загальний вивіз сміття навесні та восени;
  • завдяки ТОВ «Білорусь» здійснено обрізку аварійних дерев вздовж доріг по вулицям Ріпкинській та Центральній;
  • відремонтовані п’ять колодязів по вул. Ріпкинській.

Також про свою роботу звітували керівники установ, які розташовані на території старостинського округу. Всі керівники одностайно висловили подяку керівництву ТОВ «Білорусь» за надання спонсорської допомоги та завезення палива.

Фото без описуВ свою чергу завідуюча Бурівського ФП Клименок Тетяна Михайлівна докладно розповіла про укладення договорів на медичне обслуговування населення, – пояснила що в зв’язку з медичною реформою це необхідно зробити кожному громадянину.

Сільський голова Тупичівської ОТГ Шовкова Лариса Миколаївна ознайомила присутніх з планами роботи Тупичівської громади на 2018 рік, що стосуються сіл Бурівка та Безиків:

• ремонт дороги Бурівка-Невкля;
  • розчистка аварійних дерев на території Бурівського старостинського округу;
  • виготовлення огорожі навколо дитячого майданчика;
  • заміна старого паркану біля Будинку культури;
  • встановлення двох нових зупинок;
  • придбання теплогенератора для Будинку культури;
  • ремонт пам’ятників та благоустрій кладовища.

Сільський голова окремо підкреслила питання закриття поштових відділень у селах області. Розповіла, що керівництво обласного відділення «Укрпошти» розпочало пілотний проект по запровадженню мобільних поштових відділень, але обласне керівництво та голови ОТГ області не схвалюють таке починання і разом написали листи Президенту та Прем’єр-Міністру України з проханням відкликати даний проект.