Конкурс на заміщення вакантних посад

Дата: 08.02.2019 15:28

ТУПИЧІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА об’єднаної територіальної громади оголошує конкурс на заміщення вакантних  посад:

• начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту;
  • двох спеціалістів І категорії відділу освіти, культури, молоді та спорту;
  • спеціаліста землевпорядника.

Вимоги до кандидатів: громадянство України,  освіта вища відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем  бакалавра, спеціаліста, магістра, стаж роботи у відповідній галузі не менше двох років. Вільне володіння державною мовою, володіння основними навиками роботи на комп'ютері.

На конкурс подаються наступні документи:

• заява  про  участь  у  конкурсі;
  • особова  картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4 х 6 см.;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації;
  • електронна декларація та декларація в паперовому вигляді про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2018 рік за формою передбаченою Законом України «Про запобігання  корупції»;
  • копію документа, який посвідчує особу громадянина України.

Кандидати складають письмовий іспит на знання Конституції України, Законів України «Про державну службу», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», а також чинного законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень відповідної посади.

Інформацію щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна дізнатись звернувшись до Тупичівської сільської ради.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з 09 лютого 2019 року по 12 березня 2019 року, про проведення конкурсу звертатися за адресою: Тупичівська сільська рада, с. Тупичів, вул. Чернігівська, 75, тел. 35-275, 35-273.