Загальні збори громадян Бурівського старостинського округу

Дата: 12.02.2019 10:28

12 лютого 2019 року о 10 год. розпочались загальні збори громадян сіл Бурівка та Безиків Бурівського старостинського округу Тупичівської сільської ради.

В.О. старости І. Демиденко прозвітувала про роботу старостинського округу за 2018 рік:

• за 2018 рік за оформленням субсидій звернулось 142 домогосподарства (80 – на природній газ та 62 на тверде паливо).
  • проводилась робота по оформленню соціальних допомог багатодітним родинам, інвалідам та дітям війни та ін.
  • організовано вивіз сміття навесні перед Великоднем.
  • виготовлено технічну документацію на громадське пасовище в с. Бурівка.

Також виступили зі звітом про свою роботу керівники установ які розташовані на території старостинського округу.

В першу чергу,  всі керівники висловили подяку ТОВ "Білорусь" за надання різноманітної спонсорської допомоги та завезення палива в установи.

Директор  Бурівського ЗЗСО В. Дробноход розповіла, що починаючи з цього навчального року, першокласники навчаються за новою програмою «Нова українська школа», і завдяки спонсорській допомозі ТОВ «Білорусь» вони мають нову шестирівневу дошку та килим для зони відпочинку першокласників.

В свою чергу завідуюча ФП Т. Клименок оголосила що зараз швидка допомога викликається за єдиним номером 103.

Також завідуюча ФП знову нагадала присутнім про термінову необхідність укладення договорів на медичне обслуговування, згідно з медичною реформою. Пояснила що це необхідно зробити кожному громадянину хто ще цього не зробив.

Директор Бурівського ОДНЗ Н. Лебеда зауважила, що за ініціативи батьків нині триває обговорення питання створення у садку повного робочого дня.

Шовкова Л.М.  ознайомила присутніх з планом роботи Тупичівської ОТГ на 2019 рік по Бурівському старостинському округу:

• ремонт дороги Бурівка-Невкля;
  • розчистка аварійних дерев на території Бурівського СО.;
  • виготовлення огорожі навколо дитячого майданчика;
  • виготовлення вуличного освітлення в с. Безиків.