Розпочато VII тур відбору кандидатів для участі в програмі тимчасового працевлаштування в Державі Ізраїль

Дата: 26.04.2021 16:25

Державний центр зайнятості в рамках виконання Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль про тимчасове працевлаштування українських працівників в окремих галузях на ринку праці Держави Ізраїль (далі - Угода) та Імплементаційного протоколу А (будівельна галузь) між Міністерством соціальної політики України та Управлінням з питань населення та імміграції при Міністерстві внутрішніх справ Держави Ізраїль (далі - Протокол) повідомляє, що розпочато VII тур відбору кандидатів для участі в програмі тимчасового працевлаштування в Державі Ізраїль.

Відповідно до статті 3 Протоколу отримано запит від Управління з питань населення та імміграції при Міністерстві внутрішніх справ Держави Ізраїль (далі - РІВА) на залучення у програмі тимчасового працевлаштування українських працівників у будівельній галузі за наступними спеціальностями:

• арматурник - обов’язковим є вміння читати плани будівництва;

• опалубник - обов’язковим є вміння читати плани будівництва;

• лицювальник-плиточник;

• штукатур.

Основні вимоги до кандидатів відповідно до запиту Управління з питань населення та імміграції при Міністерстві внутрішніх справ Держави Ізраїль:

• громадянство України;

• рекомендований вік 25-50 років;

• ніколи раніше не працював в Ізраїлі;

• не має родичів першої лінії (батько/мати, дружина/чоловік, діти), які проживають чи працюють в Ізраїлі, крім рідних братів та сестер;

• не має судимості;

• мати добре здоров’я, не страждати від хронічних захворювань, включаючи (але не обмежуючи ними) туберкульоз, гепатит, сифіліс, гонорею та СНІД;

• бути фізично та психологічно придатним до інтенсивної фізичної праці в будівельній галузі у відповідних кліматичних умовах (спека та холод), включаючи роботу на висоті та переміщення важких предметів мінімум 211 годин щомісяця;

• володіти професійними навиками, досвідом і високим рівнем здібностей в одній з зазначених професій: опалубник, арматурник, лицювальник- плиточник та штукатур.

Документи, які подаються до заяви для включення до реєстру кандидатів на працевлаштування в Ізраїль:

• документ, що посвідчує особу заявника (паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України);

• паспорт громадянина України для виїзду за кордон (дійсний не менше 18 місяців);

• ідентифікаційний номер;

• закордонний паспорт та ідентифікаційний номер дружини (якщо кандидат перебуває у шлюбі);

• копії цих документів.

Довіки за телефонами: 23510, 21519