Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта

Дата: 14.04.2023 09:01

Фото без опису

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта - проєкту рішення Тупичівської сільської ради «Про затвердження Примірного договору оренди нерухомого або іншого окремого індивідуально визначеного майна, що належить до комунальної власності Тупичівської сільської територіальної громади»

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних, юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється проєкт рішення Тупичівської сільської ради «Про затвердження Примірного договору оренди нерухомого або іншого окремого індивідуально визначеного майна, що належить до комунальної власності Тупичівської сільської територіальної громади».

Розробник проєкту - Тупичівська сільська рада.

Проєкт  розроблено  відповідно  до  Плану  діяльності  з  підготовки  проєктів
регуляторних
актів Тупичівської сільської  ради  на  2023  рік,  затвердженого  рішенням
Тупичівської  сільської  ради  (22  сесія  8  скликання)  від  23  грудня  2022  року           за № 23/XXII-VIII.
Підстава для розробки проєкту: стаття 16 Закону України від 03.10.2019 № 157-ІХ
«Про оренду державного та комунального майна».

Цілі державного регулювання:

• створення універсального документа, яким керуватимуться сторони договірних орендних відносин, а також визначення єдиного підходу до вирішення проблемних питань, пов’язаних із реалізацією новацій, визначених Законом України від 03.10.2019 № 157-ІХ «Про оренду державного та комунального майна»;
  • зменшення фінансового навантаження  на суб’єктів підприємницької діяльності, а також створення сприятливих умов для розвитку підприємництва;
  • зменшення видатків бюджетних установ (організацій), що фінансуються з місцевого бюджету, при укладанні договорів оренди комунального майна;
  • ефективного використання об’єктів комунальної власності шляхом передачі  його в оренду;
  • збільшення надходжень до місцевого бюджету, шляхом передачі майна  в оренду;
  • створення нових робочих місць.

Проєкт рішення разом з аналізом регуляторного впливу оприлюднено на офіційномувеб-сайті сільської ради за електронною адресою: https://tupychiv.gromada.org.ua (розділ «Нормативні документи», підрозділ «Регуляторна діяльність», підрозділ «Оприлюднення проєктів регуляторних актів»).

Зауваження та пропозиції до проєкту рішення від фізичних, юридичних осіб, їх об’єднань приймаються у письмовій формі упродовж 30 календарних днів з дати оприлюднення його на сайті розробника за адресою: 15150, Чернігівська область, Чернігівський район, село Тупичів, вулиця Чернігівська, будинок 75, або на поштову скринькуorg.trada@gmail.com.