ЗВЕРНЕННЯ Асоціації міст України до Президента України Володимира Зеленського щодо проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери містобудівної діяльності», реєстр. № 5655 від 11.06.2021

Дата: 13.06.2023 08:29

Шановний пане Президенте!

Асоціація міст України представляє інтереси 1009 з 1470 громад України, її членами є 608 сіл, селищ і 401 місто.

15 грудня 2022 року ми звернулися до Вас з проханням ветувати проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери містобудівної діяльності», реєстр. №5655 від 11.06.2021 (далі - законопроект 5655).

16 грудня 2022 року електронна петиція «Накласти вето на законопроект №5655 - котрий призведе до хаотичної забудови міст та знищення історичних пам'яток великими забудовниками», підписана 42090 громадянами України, була передана Вам на розгляд.

06 червня 2023 року Ви відповіли під час прес-конференції журналісту, що половина органів місцевого самоврядування підтримує законопроект 5655, а половина не підтримує, тому Вам необхідно провести окрему зустріч з головами громад.

Вважаємо, пане Президенте, що Вас дезінформують щодо наявності, начебто, підтримки громадами законопроекту 5655.

Ми, сільські, селищні, міські голови більшості громад України готові зустрітися з Вами та навести аргументи про небезпеку законопроекту 5655 для децентралізації, процесу відновлення українських громад і безпеки громадян.

Схвалено Правлінням Асоціації міст України 08 червня 2023 року