Повідомлення щодо громадського обговорення перейменування вулиць та провулків в населених пунктах Тупичівської сільської територіальної громади

Дата: 25.07.2023 13:44

Громадське обговорення проводиться виконавчим комітетом Тупичівської сільської ради у зв’язку із вимогами Закону України «Про засудження комуністичного та націонал - соціалістичного (нациського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» з метою залучення представників громадськості до розгляду пропозицій щодо перейменування вулиць в населених пунктах Тупичівської сільської територіальної громади та врахування громадської думки під час прийняття відповідного рішення:

-село Тупичів – вул. Пушкіна, вул. Гагаріна, вул. 1 Травня;

- село Бурівка – вул. 1 Травня;

- село Великий Листвен – вул. Партизанська, вул. Красноярова,

вул. Акіф’єва, вул. 1 Травня, 1 пров., 2 пров.,

3 пров.1 Травня, пров. Партизанський;

-село Вихвостів – вул. Зої Космодем’янської, вул. Комарова, вул. Гагаріна,

вул. 1 Травня, пров. Комарова, пров. Бєляєва;

-село Розвинівка – пров. Некрасова;

-село Івашківка – вул. Гагаріна, вул. Нахімова, вул. Пушкіна, вул. Комарова,

вул. Кошового, вул. Кузнецова, вул. Стрельникова, вул.

Батюка, вул. Велигорського   вул. Зої Космодем’янської,

пров. Матросова;

-село Довге –  вул. Гагаріна

Участь у громадському обговоренні можуть брати фізичні та юридичні особи, а також громадські об’єднання, що не є юридичними особами.

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються до виконавчого комітету Тупичівської сільської ради, старостату, депутатів сільської ради у письмовій формі чи електронною поштою, у строк, передбачений в інформаційному повідомленні про проведення громадського обговорення.

Обговорення проводиться з 20.07.2023 р. до 20.09.2023 р., після чого питання буде винесене на розгляд постійної депутатської комісії Тупичівської сільської ради. Рішення щодо перейменування вулиць населених пунктів сільської ради приймає сесія сільської ради. Виконавчий комітет сільської ради приймає рішення щодо корегування вулиць сіл громади та направляє звернення до Державного підприємства «Інформаційний центр» Міністерства юстиції України щодо внесення змін до словників Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Адреса виконавчого комітету Тупичівської сільської ради: 15150, село Тупичів, вул. Чернігівська, 75, контактний номер телефону: (04645) 35-275,  е-mail: org.trada@gmail.com. Відповідальний за організацію розгляду пропозицій (зауважень) громадського обговорення перейменування вулиць населених пунктів Тупичівської сільської ради – секретар виконавчого комітету Тупичівської сільської ради.

Громадське обговорення здійснюватиметься у відповідності до Конституції України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій».

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)