28 сесія 8 скликання від 10 листопада 2023 року

01

Про затвердження звіту про виконання місцевого бюджету за 9 місяців 2023 року

02

Про внесення змін до рішення сесії Тупичівської сільської ради №01/XXII-VIII від 23.12.2022 р. «Про  бюджет Тупичівської сільської територіальної громади на 2023 рік (код бюджету 2552300000)».

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

03

Про внесення зміни до Програм Тупичівської  сільської ради  на 2023 рік

04

Про затвердження  Програми «Правопорядок на 2023 рік»

05

Про надання субвенції державному бюджету

06

Про затвердження суми співфінансування субвенції з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції

07

Про затвердження на посаді заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

08

Про дострокове припинення повноважень та звільнення із займаної посади старости Вихвостівського старостинського округу Тупичівської сільської ради Силенка Юрія Івановича

09

Про затвердження  на посаду старости Вихвостівського старостинського округу

10

Про затвердження пріоритетної послуги в Тупичівській територіальній громаді

11

Про затвердження Плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Тупичівської сільської ради     на 2024 рік

12

Про затвердження Графіку роботи Центру надання адміністративних послуг Тупичівської сільської ради

13

Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Тупичівської сільської ради

14

Про надання згоди на придбання нерухомого майна у комунальну власність Тупичівської сільської територіальної громади в особі Тупичівської сільської ради (код ЄДРПОУ 04415235)

15

Про списання основних засобів з балансу КЗ «Тупичівський сільський будинок культури»

16

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання їх безоплатно у приватну власність на землях Тупичівської сільської ради гр. Коваленко С.В.

17

Про надання згоди на зменшення площі земельної ділянки комунальної власності гр. Томаш О. А.

18

Про скасування рішення сесії Тупичівської сільської ради

19

Про вилучення з користування земельних ділянок на землях Тупичівської сільської ради, згідно заяв громадян

20

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель Тупичівської сільської ради

21

22

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на землях Тупичівської сільської ради  (паї) гр. Медвідь В. В.

23

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на землях Тупичівської сільської ради  (паї) гр. Сірик О. П.

24

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на землях Тупичівської сільської ради  (паї) гр. Хом’як С.Є.

25

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на землях Тупичівської сільської ради  (паї) гр. Приходько О.С.

26

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на землях Тупичівської сільської ради  (паї) гр. Король О.П. Могилевець В.П. Могилевець С.П.- по 1/3,

27

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на землях Тупичівської сільської ради  (паї) гр. Рибалко В.В.

28

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  та надання їх безоплатно у приватну власність на землях Тупичівської сільської ради гр. Приходько А.А., Рись О.А., Буряк Г.П.

29

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  та надання їх безоплатно у приватну власність на землях Тупичівської сільської ради гр. Мельниченко О.В.

30

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  та надання їх безоплатно у приватну власність на землях Тупичівської сільської ради гр., Дуденок М.І.

31

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  та надання їх безоплатно у приватну власність на землях Тупичівської сільської ради гр. Сови В. А.

32

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  та надання їх безоплатно у приватну власність на землях Тупичівської сільської ради гр. Стадник І. Г.

33

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  та надання їх безоплатно у приватну власність на землях Тупичівської сільської ради гр. Вовк Л. В.

34

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  та надання їх безоплатно у приватну власність на землях Тупичівської сільської ради гр. Янченко Н. В.

35

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  та надання їх безоплатно у приватну власність на землях Тупичівської сільської ради гр. Теремець А. А. та Гурнєєв Д. В. по ½ частки

36

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності