ХОЧУ СТАТИ ОФІЦЕРОМ!

Дата: 13.02.2024 08:53

Перший відділ Чернігівського РТЦК та СП продовжує набір чоловіків та жінок віком від 17 до 30 років до вищих військових навчальних закладів Збройних Сил України. До вищих військових навчальних закладів приймаються за власним бажанням громадяни України з числа цивільної молоді, які мають повну загальну, професійно-технічну або вищу освіту.

Підготовку для проходження військової служби на посадах сержантського складу здійснюють військові коледжі.

Переваги навчання у військових навчальних закладів Міністерства оборони України:

• випускники вищих військових навчальних закладів отримують вищу військово-професійну кваліфікацію, а також військове звання «лейтенант» та гарантоване місце працевлаштування на офіцерських посадах;
  • випускники військових коледжів отримують військову освіту та диплом державного зразка, освітньо-кваліфікованого рівня «молодший спеціаліст» та гарантоване місце служби на сержантських посадах;
  • курсанти отримують БЕЗКОШТОВНО: освіту, харчування, речове майно, проживання, проїзд до міста проведення відпустки та повернення до місця навчання (два рази на рік), а також посвідчення водія категорії «С», можливість займатися в спортивних секціях та щомісячне грошове забезпечення у вигляді стипендії.

За більш детальною інформацією звертайтеся до першого відділу Чернігівського РТЦК та СП

Або за телефонами (04645)2-17-80  (067)7255011.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)