25 сесія 8 скликання від 26 червня 2023 року

Заголовок документа

Додатки

01

Про затвердження звіту про виконання місцевого бюджету за I півріччя 2023 року.

02

Про внесення змін до рішення сесії Тупичівської сільської ради №01/XXII-VIII від 23.12.2022 р. «Про  бюджет Тупичівської сільської територіальної громади на 2023 рік (код бюджету 2552300000)».

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

05

Про надання іншої субвенції

06

Про делегування повноважень Чернігівській обласній військовій адміністрації

07

Про внесення зміни до «Програми  соціального захисту окремих категорій населення  на 2023 рік»

08

Про внесення зміни до Програми благоустрою  населених пунктів Тупичівської  сільської ради  на 2023 рік

09

Про внесення зміни до Програми утримання місцевої пожежної охорони КП «Атлант» Тупичівської сільської ради у 2022-2023 роках

10

Про внесення змін до  Програми розвитку фізичної культури та спорту на території Тупичівської сільської територіальної громади на 2023-2023 роки.

11

Про внесення змін до Програми забезпечення пожежної безпеки в закладах освіти Тупичівської сільської  ради на 2020-2023 роки

12

Про надання субвенції державному бюджету

13

Про затвердження Програми фінансової підтримки діяльності4 ДПРЧ (м. Городня)1 Державного пожежно-рятувального загону головного управління державної  служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області на 2023 рік

14

Про надання субвенції державному бюджету (архів)

15

Про затвердження розпоряджень сільського голови з фінансових питань.

16

Про внесення зміни до  структури   апарату виконавчих органів Тупичівської сільської  ради

17

Про внесення змін до найменування представницького органу місцевого самоврядування Тупичівської сільської територіальної громади, як юридичної особи

18

Про затвердження Положення про публічні електронні консультації з  громадськістю з питань, віднесених до компетенції органів місцевого самоврядування в Тупичівській громаді

Не прийнято

19

Про утворення робочої групи з розгляду питання щодо доцільності придбання об’єкта нерухомого майна у комунальну власність Тупичівської сільської ради

20

Про затвердження Концепції створення Центру надання адміністративних послуг Тупичівської сільської ради

21

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання їх безоплатно у приватну власність на землях Тупичівської сільської ради гр. Василенко О.О.

22

23

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання їх безоплатно у приватну власність на землях Тупичівської сільської ради гр. Сухицькі

24

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання їх безоплатно у приватну власність на землях Тупичівської сільської ради гр. Батуринець Т.І.

25

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання їх безоплатно у приватну власність на землях Тупичівської сільської ради гр. Здор В.Є.

26

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання їх безоплатно у приватну власність на землях Тупичівської сільської ради гр Барабаш Т.В.

27

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання їх безоплатно у приватну власність на землях Тупичівської сільської ради гр. Ребенко Н.М.

28

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання їх безоплатно у приватну власність на землях Тупичівської сільської ради гр. Прокопенко Л.В.

29

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання їх безоплатно у приватну власність на землях Тупичівської сільської ради гр. Якуш Г.В.

30

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на землях Тупичівської сільської ради  (паї) гр. Здота Н.І. та Сенюк Р.І.

31

32

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на землях Тупичівської сільської ради  (паї) гр Малюк Н.М.

33

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на землях Тупичівської сільської ради  (паї) гр. Малюк Н.М.

34

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на землях Тупичівської сільської ради  (паї) гр. Буряк Т.Г.

35

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на землях Тупичівської сільської ради  (паї) гр. Качан М.А.

36

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на землях Тупичівської сільської ради  (паї) гр. Гавриленко В.Г.

37

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на землях Тупичівської сільської ради  (паї) гр. Дробноход Г.Г.

38

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку з метою передачі у приватну власність на землях Тупичівської сільської ради гр. Коваленко В.В. та Коваленко Т.

39

Про припинення дії договорів оренди ТОВ «Білорусь»

40

Про надання дозволу на поділ земельної ділянки