33 сесія 8 скликання від 18 червня 2024 року

Заголовок документа

Додатки

01

Про затвердження звіту про роботу фінансового відділу Тупичівської сільської ради за 2023 рік

1

02

Про внесення змін до рішення сесії Тупичівської сільської ради №03/XXIХ-VIII від 20.12.2023 р. «Про  бюджет Тупичівської сільської територіальної громади на 2024 рік (код бюджету 2552300000)»

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

03

Про затвердження суми співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на облаштування безпечних умов у закладах, що надають загальну середню освіту

04

Про оновлення складу консультаційно-дорадчого органу Тупичівської сільської ради – Робоча група з місцевого економічного розвитку

05

Про початок розроблення проекту Стратегії розвитку Тупичівської територіальної громади на період 2024/2025-2027 рр.з перспективою до 2034 року

06

Про внесення змін до  Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Тупичівської сільської ради

07

Про надання згоди на безоплатне прийняття майна у комунальну власність Тупичівської  територіальної громади

08

Про створення медичних пунктів тимчасового базування на території Тупичівської сільської ради

09

Про припинення юридичної особи - Комунального закладу «Бурівська гімназія» Тупичівської сільської ради (код ЄДРПОУ 22817782) шляхом ліквідації

10

Про припинення  юридичної особи-Одногрупового закладу дошкільної освіти на  базі Комунального закладу «Бурівська  гімназія» Тупичівської сільської ради (код ЄДРПОУ 34370940) шляхом ліквідації

11

Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості)  та надання їх безоплатно у приватну власність  на землях Тупичівської сільської ради (паї) Тимошенко М.Ф.

12

Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості)  та надання їх безоплатно у приватну власність  на землях Тупичівської сільської ради (паї)Бугай Л.М.

13

Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості)  та надання їх безоплатно у приватну власність  на землях Тупичівської сільської ради (паї) Поповський Д.Г.

14

Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості)  та надання їх безоплатно у приватну власність  на землях Тупичівської сільської ради (паї) Мехеденко М.І.

15

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на землях Тупичівської сільської ради МехеденкоЛ.В.

16

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на землях Тупичівської сільської ради Сірик Ю.І.

17

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на землях Тупичівської сільської ради Левкович О.М.

18

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на землях Тупичівської сільської ради Ченчик В.О.

19

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на землях Тупичівської сільської ради Тарасенко К.М.

20

Про затвердження розпоряджень сільського голови з фінансових питань