Новини Пенсійного Фонду

27 Липня, 2023 р., 10:39
У разі подання заяви протягом двох місяців з початку опалювального/ неопалювального сезону житлова субсидія призначається з початку такого сезону, але не раніше дня виникнення права на її отримання.
24 Липня, 2023 р., 21:38
Хто в селі має право на отримання пільги в розмірі 100% знижки на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу?
19 Липня, 2023 р., 11:01
На початку липня ц.р Головне управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області здійснило автоматичний перерахунок та перепризначення субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі на новий період із урахуванням підвищеного тарифу на електроенергію для споживачів із 1 червня 2023 року.
13 Липня, 2023 р., 14:24
13 червня ц.р.  Уряд  України ухвалив постанову № 601, яка дає можливість в рамках експериментального проєкту максимально спростити процедуру звернення громадян за житловою  субсидією і забезпечити швидке прийняття рішення щодо її надання.
05 Липня, 2023 р., 10:10
В зв’язку з набранням чинності постанови Кабінету Міністрів України від 27 червня 2023 року № 651 “Про відміну на всій території України карантину, встановленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”, керуючись підпунктом 12 пункту 10 Положення про головні управління Пенсійного фонду України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, затвердженим постановою правління Пенсійного фонду України від 22 грудня 2014 року № 28-2 (у редакції постанови правління від 21 грудня 2022 року) режим роботи сервісних центрів Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області з 03 липня 2023 року в робочі дні тижня змінюється.
05 Липня, 2023 р., 09:59
 Це перше масштабне підвищення пенсій після 2015 року.