Новини ДПСУ

Новини, оголошення

16 Травня, 2024 р., 11:24
На території Чернігівської області спостерігається хвиля дзвінків на телефони підприємців від осіб, які, представляючись працівниками податкової, вимагають гроші  в обмін на послаблення контролю податківців.
17 Квітня, 2024 р., 16:28
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-березні 2024 року сплачено 4,8 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 2,7 відс. (на 124 млн грн) перевищує факт надходжень відповідного періоду 2023 року. Єдиного соціального внеску надійшло 2,8 млрд гривень (зростання на 10 відс.).
09 Квітня, 2024 р., 15:54
«Що необхідно зробити фізичній особі – підприємцю (далі – ФОП) – платнику єдиного податку (першої або другої групи), яка мобілізована у період дії воєнного стану в Україні та якій в інтегрованій картці платника здійснюються нарахування авансових внесків єдиного податку і надходять податкові вимоги, для скасування  контролюючим органом таких нарахованих сум з єдиного податку?» Роз’яснення розміщене на вебпорталі ДПС України за посиланням: https://tax.gov.ua/media-tsentr/novini/771752.html.
09 Квітня, 2024 р., 15:52
Державна податкова служба України та її територіальні органи підключено до Єдиного порталу повідомлень викривачів. Єдиний портал повідомлень викривачів (далі – Портал) – це інформаційно-комунікаційна система, яка має комплексну систему захисту інформації з підтвердженою відповідністю згідно із Законом України «Про захист інформації в інформаційно-комунікаційних системах».
12 Березня, 2024 р., 09:10
Головне управління ДПС у Чернігівській області висловлює вдячність платникам податків за сумлінну сплату податків у цей нелегкий для нашої країни час. Дякуємо кожному платнику, який здійснює свій внесок в економічну безпеку нашої держави, забезпечення коштами Збройних Сил України, бюджетної сфери, соціальних виплат та відновлення інфраструктури.
12 Березня, 2024 р., 09:06
Наразі триває кампанія декларування громадянами доходів, отриманих протягом 2023 року. Станом на 01.03.2024 року по Чернігівській області податкові декларації про майновий стан і доходи за 2023 рік подали більше 1 тис громадян та задекларували понад 402,7 млн грн доходів.
13 Лютого, 2024 р., 09:19
Триває Деклараційна кампанія ­– 2024. Прозвітувати про доходи, отримані протягом минулого року, громадяни та фізичні особи – підприємці мають у визначені законодавством строки. Так, граничні строки подання декларації:
09 Лютого, 2024 р., 09:57
Як отримати електронні довірчі послуги  неповнолітній особі
08 Лютого, 2024 р., 10:13
З 1 січня 2024 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, отриманих протягом минулого року.
25 Січня, 2024 р., 15:11
Протягом 2023 року до підрозділів податкових сервісів Чернігівської області надійшло 84 тис звернень від платників для отримання адміністративних послуг.